Mesaj gönder
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Yark Wang

Telefon numarası : 86-18020515386

Naber : +8618020515386

Free call

Un endüstrisinde valf cebi paketleme makinesi uygulamaları

April 15, 2022

hakkında en son şirket haberleri Un endüstrisinde valf cebi paketleme makinesi uygulamaları

Şu anda, un endüstrisinde valf torbalarının uygulanması hala nispeten küçüktür.Bunun başlıca nedeni, valfli torbaların maliyetinin dokuma torbalara göre daha yüksek olmasıdır.Bazı kabartma tozu, tavuk tozu ve yüksek kaliteli un, valfli torbalarda paketlenir.Şimdi Wuxi Jianlong size ayrıntılı olarak anlatacakvalf cebi paketleme makinesiun sanayinde kullanılmaktadır.

Silodaki toz, silo boşaltma hunisine girer.valf torba paketleme makinesi.Torba manuel olarak yerleştirildiğinde, seyahat anahtarı etkinleştirilir, sinyal mikro bilgisayara iletilir, solenoid valf etkinleştirilir, hava silindiri çalışır ve boşaltma memesi açılır ve toz yüksek hızlı çark tarafından boşaltılır. .Malzemeler, boşaltma ağzından sürekli olarak konserve ve dokuma torbalardır.

Torba ağırlığı ayarlanan miktara ulaştığında, sensör sinyali mikro bilgisayara iletecek, solenoid valf, silindiri başlatmak için mikrobilgisayar tarafından kontrol edilecek ve konserveyi durdurmak için boşaltma nozulu kapatılacaktır;Dokuma çantanın eğilmesi için gevşetin.Tüm dolum süreci elektrik entegrasyonu ile kontrol edilir.Elle torba takma, torba presi ve boşaltma ağzının açılıp kapanmasına ek olarak;toz malzemelerin doldurulması, tartılması ve torbaya bırakılması otomatik olarak Bitirilebilir.

hakkında en son şirket haberleri Un endüstrisinde valf cebi paketleme makinesi uygulamaları  0

 

Valf ceplerinin avantajları:nem geçirmez, korozyon önleyici, tek yönlü havalandırma, iyi sızdırmazlık, çevre dostu ve parçalanabilir, yüksek istifleme, uzun mesafe konteyner taşımacılığı vb. için uygundur. Vanalı torba paketleme makineleri kimyasal, plastik, boya, boya ve diğer endüstriler ve yarı otomatik manuel torbalamadan tam otomatik otomatik torbalamaya ve çok istasyonlu döner tablalı otomatik torbalamaya kadar birçok olgun model var.Kağıt-plastik kompozit valf torbası: Taban malzemesi olarak plastik dokuma çantadan (taban bezi olarak anılır) yapılır ve döküm yöntemiyle yapılır (kumaş/film/kağıt kompozit üçü bir aradadır);

Kraft kağıt valf cebi: Kraft kağıttan yapılmıştır (kraft kağıdı ağırlıklı olarak ithal kraft kağıdı ve yerli kraft kağıdına bölünmüştür).Kraft kağıdının katman sayısı genellikle amaca göre bir katmandan altı katmana kadar değişir ve orta kısım PE plastik film ile kaplanabilir veya eklenebilir.PE valf torbası: Genellikle polietilen filmden yapılmış ağırlık torbası valf torbası olarak bilinir, filmin kalınlığı genellikle 8-20 ipek arasındadır.

Düşük erime noktalı valf torbası: düşük erime noktalı polietilen filmden yapılmış, filmin kalınlığı genellikle 8-20 filament arasındadır, kimyasal işletmelerin montaj hattında büyük ölçekli üretimde kullanmaları için uygundur, bu da kirliliği azaltabilir ve emeği azaltabilir işçi yoğunluğu.

Kompozit valf cebi: Kağıdın basılabilirliğine ve plastiğin nem direncine ve sertliğine sahiptir.Yeni bir malzemedir.Valf ceplerinin baskısı: genellikle bir ila dört renk, sekiz renge kadar.

Valf torba paketleme makinesi, iyi çevre koruma etkisi, mükemmel egzoz sistemi ve iyi sızdırmazlık performansı ile malzeme paketlemesini tamamlamak için pnömatik taşıma ve besleme yöntemini benimser.Aşağıdakiler size özellikle valfli torba paketleme makinesinin çalışma prensibini anlatmaktadır.

Silodaki toz, valfli torba paketleme makinesinin boşaltma hunisine girer.Torba manuel olarak yerleştirildiğinde, seyahat anahtarı etkinleştirilir, sinyal mikro bilgisayara iletilir, solenoid valf etkinleştirilir, hava silindiri çalışır ve boşaltma memesi açılır ve toz yüksek hızlı çark tarafından boşaltılır. .Malzemeler, boşaltma ağzından sürekli olarak konserve ve dokuma torbalardır.

Torba ağırlığı ayarlanan miktara ulaştığında, sensör sinyali mikro bilgisayara iletecek, solenoid valf, silindiri başlatmak için mikrobilgisayar tarafından kontrol edilecek ve konserveyi durdurmak için boşaltma nozulu kapatılacaktır;Dokuma çantayı gevşetin ve eğin

Tüm dolum süreci elektrik entegrasyonu ile kontrol edilir.Manuel torba yerleştirme, torba presinin ve boşaltma ağzının açılıp kapanmasına ek olarak;toz malzemelerin doldurulması, tartılması ve torbaya bırakılması otomatik olarak tamamlanabilir.

Yukarıdakiler, Wuxi Jianlong'un un endüstrisinde valf cep paketleme makinesi uygulaması hakkında size getirdiği şeydir.Talep üzerine danışma için şirketimize gelebilirsiniz.valf cebi paketleme makinesi.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

jianlongpacking@gmail.com
+8618020515386
86-18020515386
86-18020515386